Ora de TIC
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Din toata inima va urez un an nou mai bun decat cei care au trecut!
Depanare mesaj de eroare la crearea unui buton intr-o macheta Access EmptyJoi Ian 14, 2010 12:40 am Scris de Admin

» Fotografii facute de mine
Depanare mesaj de eroare la crearea unui buton intr-o macheta Access EmptyDum Noi 29, 2009 3:14 am Scris de Admin

» Si altele...
Depanare mesaj de eroare la crearea unui buton intr-o macheta Access EmptySam Oct 17, 2009 2:33 am Scris de Admin

» Flori de cactus - de la voi
Depanare mesaj de eroare la crearea unui buton intr-o macheta Access EmptyLun Oct 12, 2009 3:11 pm Scris de Admin

» Mesaj de inceput de an!
Depanare mesaj de eroare la crearea unui buton intr-o macheta Access EmptyLun Sept 14, 2009 11:23 am Scris de Admin

» Dare - Indrazneste
Depanare mesaj de eroare la crearea unui buton intr-o macheta Access EmptyMar Iun 23, 2009 1:23 pm Scris de Admin

» Vacanta placuta
Depanare mesaj de eroare la crearea unui buton intr-o macheta Access EmptyMier Iun 17, 2009 5:18 am Scris de Admin

» Vacanta de vara
Depanare mesaj de eroare la crearea unui buton intr-o macheta Access EmptyJoi Iun 11, 2009 5:37 pm Scris de M A 10E

» ...pe sufletul meu
Depanare mesaj de eroare la crearea unui buton intr-o macheta Access EmptyMier Iun 03, 2009 7:33 am Scris de Admin

Galerie


Depanare mesaj de eroare la crearea unui buton intr-o macheta Access Empty
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Sondaj

Aveti calculator acasa?

Depanare mesaj de eroare la crearea unui buton intr-o macheta Access I_vote_lcap96%Depanare mesaj de eroare la crearea unui buton intr-o macheta Access I_vote_rcap 96% [ 171 ]
Depanare mesaj de eroare la crearea unui buton intr-o macheta Access I_vote_lcap1%Depanare mesaj de eroare la crearea unui buton intr-o macheta Access I_vote_rcap 1% [ 2 ]
Depanare mesaj de eroare la crearea unui buton intr-o macheta Access I_vote_lcap3%Depanare mesaj de eroare la crearea unui buton intr-o macheta Access I_vote_rcap 3% [ 6 ]

Total voturi : 179


Depanare mesaj de eroare la crearea unui buton intr-o macheta Access

In jos

Depanare mesaj de eroare la crearea unui buton intr-o macheta Access Empty Depanare mesaj de eroare la crearea unui buton intr-o macheta Access

Mesaj  Admin Sam Feb 28, 2009 7:08 am

Raspuns pentru elevul care a incercat sa creeze un buton de navigare intr-o macheta si cand incerca sa il utilizeze primea mesaj de eroare.

Iti dadea mesaj de eroare pentru ca ai suprapus butonul peste zona rezervata fotografiei sau peste al obiect din macheta. bom
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 104
Varsta : 70
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 17/09/2008

http://iurkiewiczelena.cabanova.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum